Funktionärer

Hans Greger

Förbundsordförande, Ordförande RGK, Stilchef, Instruktörsutbildare

hans.greger@ju-jutsu.se
Bertil Bergdahl

Förbundskassör, Ledamot RGK, Ledamot Tekniska kommittén

bertil.bergdahl@ju-jutsu.se
Tony Hansson

Ordförande Tekniska kommittén

tony.hansson@ju-jutsu.se
Anders Bergström

Projektledare, Ordförande Utbildningskommittén, Ledamot Tekniska kommittén

anders.bergstrom@ju-jutsu.se
Ola Johanson

Förbunds vice ordförande, Ledamot Tekniska kommittén, Projektledare

ola.johanson@ju-jutsu.se
Stefan Forsman

Ledamot Tekniska kommittén, Ledamot Utbildningskommittén

stefan.forsman@ju-jutsu.se
Johan Halvardsson

Ordförande Barnkommittén

johan.halvardsson@ju-jutsu.se
Dan Isaksson

Styrelseledamot

dan.isaksson@ju-jutsu.se
Ida Blomberg

Ordförande Ungdomskommittén, Ledamot Barnkommittén

ida.blomberg@ju-jutsu.se
Lukas Magnusson

Ledamot Ungdomskommittén

lukas.magnusson@ju-jutsu.se
Ivar Wikenstedt

Ledamot Barnkommittén

ivar.wikenstedt@ju-jutsu.se
William Jansson

Styrelseledamot

william.jansson@ju-jutsu.se
Christian Hoffstedt

Ledamot Ungdomskommittén

christian.hoffstedt@ju-jutsu.se
Carlos Aránguiz

Webbansvarig

webbansvarig@ju-jutsu.se
Emelie Schildt

Förbundssekreterare

emma.schildt@ju-jutsu.se
Sara Markstedt

Styrelseledamot

sara.markstedt@ju-jutsu.se
Cecilia Bergdahl

Ledamot Barnkommittén

cecilia.bergdahl@ju-jutsu.se