Funktionärer

Hans Greger
Förbundsordförande, Ordförande RGK, Stilchef, Instruktörsutbildare

Larsbergsvägen 12, 181 39 Lidingö
Tel: 08-7651419
Alt: 08-7671460 (fax)
hans.greger@ju-jutsu.se

Ola Johanson
Vice ordförande, Ledamot Tekniska kommitén, Riksinstruktör, Projektledare

Lybecksvägen 11C, 39354 Kalmar
Tel: 0480-10360
Alt: 0705-223201
ola.johanson@ju-jutsu.se

Bertil Bergdahl
Förbundskassör, Ledamot Tekniska kommittén, Riksinstruktör

Storängsvägen 76, 13672 Vendelsö
Tel: 08-7761064
Alt: 0739-804011
bertil.bergdahl@ju-jutsu.se

Tony Hansson
Ordförande Tekniska kommittén, Riksinstruktör, Projektledare, Instruktörsutbildare

Väderkvarnsgatan 15E, 75329 Uppsala
Tel: 018-695519
Alt: 018-553149 (fax)
tony.hansson@ju-jutsu.se


Emelie Schildt

Förbundssekreterare,

Vistofta 1325
268 90 Svalöv
emma.schildt@ju-jutsu.se

Sara Markstedt
Styrelseledamot

Edeforsgatan 51
974 39 Lluleå
Tel:070-584 19 77
sara .markstedt@ju-jutsu.se

Ylva Naeser
Förbundsinstruktör

Prästgårdsgatan 15B, 75230 Uppsala
Tel: 018-500987
ylva.naeser@ju-jutsu.se

Karin Ersson
Förbundsinstruktör

Kapellgatan 4, 75418 Uppsala
Tel: 018-502151
Alt: 0735-033557
karin.ersson@ju-jutsu.se

Anders Bergström
Ledamot Tekniska kommittén, Riksinstruktör, Utbildningsansvarig, Instruktörsutbildare

Morgongatan 64, 58953 Linköping
Tel: 013-152310
Alt: 0705-552777
anders.bergstrom@ju-jutsu.se

Hans Brändström
Ledamot Tekniska kommittén, Riksinstruktör

Hörnsjö 466, 91490 Nordmaling
Tel: 0930-71030
Alt: 0703-122544
hans.brandstrom@ju-jutsu.se

Jens Wallström
Styrelseledamot

Blomstervägen 24, 90352 Umeå
Tel: 0706-836831
Alt: 090-124185
jens.wallstrom@ju-jutsu.se

Tobias Back
Styrelseledamot, Barnansvarig, Instruktörsutbildare

Bergslagsvägen 21
731 12 Kolsva
Alt: 0703-672708
tobias.back@ju-jutsu.se

Stefan Forsman
Styrelseledamot, Riksinstruktör, Instruktörsutbildare

Otto Bondes väg 17, 18462 Åkesberga
Tel: 08-7529409
Alt: 0708-547468
stefan.forsman@ju-jutsu.se

David Gülger
Förbundsinstruktör

Anders Petters v 18, 70221 Örebro
Tel: 0706-639037
david.gulger@ju-jutsu.se

Erik Grönberg
Förbundsinstruktör

Atterboms gata 29, 58437 Linköping
Tel: 0702-130718
erik.gronberg@ju-jutsu.se

Johan Halvardsson
Förbundsinstruktör, Instruktörsutbildare

Salinatorpet, V Hällasjö, 36192 Emmaboda
Tel: 0471-40219
Alt: 0706-651861
johan.halvardsson@ju-jutsu.se

Jonas Mokvist
Förbundsinstruktör, Ledamot Tävlingskommittén

Ällebäck 117
382 97 Örsjö
Tel: 0730-44 85 99
jonas.mokvist@ju-jutsu.se